Bordslampor mässing
2020-10-21
828643
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1960/70-tal, Falkenbergs belysning, mässing, höjd med skärm 53 cm
Sav garanterar ej funktionen, bruksslitage