Ingrid Atterberg, "Negro", golvvas, Upsala Ekeby
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
INGRID ATTERBERG, "Negro", golvvas, Upsala Ekeby, i produktion 1953-1958, dekor av vita streck mot brun oglaserad fond, stämplad UE 2137 Abg, höjd 46 cm
Kuntoraportti
Smärre bruksslitage
828591
Päivämäärä:
2020-10-25