Lars Pirak akvarell
2020-10-24
828553
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LARS PIRAK (1932-2008): Ren, signerad Lars Pirak, akvarell, bildmått ca 28,5 x 30 cm