Terrin med lock Kina 1800-tal
2020-10-24
828421
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TERRIN MED LOCK, Kina, Tao-Kwang, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 17, diameter 17 cm
Lock med lagning, mindre nagg