Söderkvist oljemålning
2020-10-20
828372
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
A SÖDERKVIST (1900-tal): Kustbild, signerad A Söderkvist, olja på pannå, ca 51x82 cm