Plangeometri
2020-10-23
828304
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Plangeometrisk komposition, osignerad, blandteknik på papper, ca 21x13 cm
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen