Lisa Rinnevuo
2020-10-20
828276
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): "Tillsammans", signerad Lisa Rinnevou, 15/225, färglitografi, bladstrl ca 31x38 cm