Anders Udd
2020-10-20
828270
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS UDD (född 1958): Komposition, gicleetryck, signerad Anders Udd, numrerad 31/50, bladmått ca 36 x 36 cm, oramad
Mnimalt veck i en kant.