Iron
2020-10-26
828264
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
IRON (b. 1973 ): "Drömmar", litografi, signerad, numrerad 188/250, bladmått ca 62x44 cm, oramat blad