Petter Thoen
2020-10-20
828250
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Utan titel samt Wow, signerade Thoen, 277/350, samt 275/350, färglitografi, bladmått, ca 32x46 cm, 46x32 cm, oramade blad.