Porträtt 1900
2020-10-23
828247
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900): Mansfigur med mustasch, olja på duk, ca 35x27 cm
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen
Krackeleringar, duklagningar