Joakim Allgulander
2020-10-26
828223
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "A Thousand Years", signerad litografi, numrerad 35/240, bildmått ca 45x67,5 cm
Övrigt:
Konstnären om motivet:
Oramat blad