Kaj Franck flaska
2020-11-15
828201
| Klubbat belopp | 1 600 EUR |
| Utropspris | 1 500 EUR |
KAJ FRANCK, FLASKA, signerad Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, 1960-tal, rött och grönt glas, höjd 22,5 cm, diameter 16 cm.