Elina Luukanen etsning
2020-10-28
828198
| Klubbat belopp | 60 EUR |
| Utropspris | 150 EUR |
ELINA LUUKANEN (född 1941) "i fabrikens skugga II", signerad samt daterad -01, etsning och akvatinta, 28/80, 24,5x19 cm