Bord
2020-10-22
828189
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1930-tal, fanér i björk, underrede med tre ben, höjsd ca 63 samt diameter 87 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage