Uno Vallman oljemålning
2020-10-23
828166
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Gårdsmotiv, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 60x50 cm
Duk något lös i ramen