Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981), mapp med 6 litografier samtliga signerad och numrerade 40/100, ca 50x57 cm
smärre gulnad på blad, samtliga blad är lösa
828115
2020-10-23