Tobia Scarpa, golvlampa, Flos
2020-10-20
828054
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TOBIA SCARPA, golvlampa, Flos, 1900-talets senare hälft, lackerad stomme, lysrör, märkt Flos, made in Italy, höjd ca 183 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre bruksslitage