Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
ANN MORSING & BEBAN NORD, "PJ", tak-/ väggarmatur, Box Arkitekter för Örsjö belysning, lackerad metall, etikettmärkning, 92 cm
Brukslitage, smärre ytskador
828033
2020-10-19