Olle Nordberg olja
2020-10-19
828027
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Ålderdom, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 46x55 cm