CLAIRE VIEW
2020-10-22
827865
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAIRE VIEW, f. 1957, "Wallich", signerad samt daterad Claire View , -15, olja på duk, ca 36x37 cm