CLAIRE VIEW
2020-10-22
827855
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CLAIRE VIEW (född 1957): "Pippi", signerad samt daterad Claire, View -14, olja på duk, ca 50x37 cm