Max Walter Svanberg litografi
2020-10-19
827811
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walter S -56, numrerad, färglitografi, bildmått 49x38 cm
Gulnad