Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-10-22
827628
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Komposition med vinglas, signerad, olja på pannå, ca 41x33 cm