Oidentifierad konstnär akvarell
2020-10-19
827601
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets senare del, stilleben med krus och grönsaker, akvarell på papper, monogramsignerad EP?, ca 43x58 cm