Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
SYBORD, Karl-Johan, 1800-tal, fanérat i mahogny, intarsiadekor, med syinredning, höjd ca 73, 62x42,5 cm
Nyckel saknas, fanérskador, nyckelbussning saknas
827562
2020-10-19