William Avar
2020-10-21
827369
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La Piroutte, signerad, utförd på 1960-talet, olja på duk, ca 38x46 cm