Hatthylla
2020-10-18
827341
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HATTHYLLA, 1900-talets slut, vitlackerad, beslag samt klädstång i mässing, höjd ca 67,5, 105x32 cm
Bruksslitage