Landskap med figurer
2020-10-18
827279
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med figurer, olja på pannå, ca 23x30 cm