Oidentifierad konstnär
2020-10-18
826998
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR Olja på duk, osignerad, läsande kvinna, ca 39x31 cm
avflagningar