Klubbat för:
450 SEK
1 000 SEK
ALLAN EBELING (1897-1975), fat, flintgods, Gefle Porslinsfabrik, 1920-tal, Art Deco, märkt "BO 1567 Gefle Sweden", höjd 8, diameter 28,5 cm
Lagning
826994
2020-10-18