Rullmålningar 3 st Kina
2020-10-21
826982
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GONG YIN (1937-), rullmålning (3), Kina, omkring 1960/70-tal, kalligrafi och sigill, signerade, ca 105x34 cm
Smärre slitage, veck