Victor Vasarely färgserigrafi
2020-10-30
826962
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VICTOR VASARELY (1908-1997), kompositon, färgserigrafi, signerad och numrerad 72/250, bladstorlek ca 74 x 74 cm.
Något gulnad.