Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CARL MALMSTEN, stolar, 2 st, 1950-tal, ek, flätad sits, brännmärkt CM samt den andra brickmärkt Gemla, rygghöjd ca 74, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
826910
2020-10-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner