Elis Ryberg färglitografi
2020-10-17
826800
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): Vaxholm, signerad Elis Ryberg, 325/360, färglitografi, ca 51x40cm