Klubbat för:
6 000 SEK
4 000 SEK
SPEGELTRYMÅ, 2 dlr empirestil 1800/1900-tal, fanerad med mahogny, bronserade ornament i plåt, bordet med lejontassar, spegelns höjd 153, bordets mått ca 86x41 höjd 69 cm
Bruksslitage
826796
2020-10-22