Bordsarmaturer
2020-10-17
826788
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSARMATURER, 1 par, 1900-talets mitt, skärmar i form av snäckor, justerbara, skärmens längd 19 cm
slitage