Vägglampor 4 st
2020-10-21
826737
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 4 st, 1900-talets andra hälft, glaskupor, vitlackerad metall, diameter ca 25 cm
Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage