Pallar i furu från 1900-talets mitt
2020-10-21
826725
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FURU PALLAR,4 st, lackad furu, 1950/60-tal, höjd 46 cm.
Bruksslitage