Bertil Vallien skulptur
2020-10-16
826696
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL VALLIEN, skulptur, polykromt glas, Kosta Boda, i form av båt, dekor av innesluten figur, signerad Kosta Boda B Vallien Studio Edition, numrerad 225/500, längd ca 17,5 cm