Guldörhängen 1800-tal
2020-10-22
826695
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 350 EUR |
ÖRHÄNGEN, 18K guld, höjd 50 mm, vikt totalt ca 4,5 g, Sverige 1861.
Åldersrelaterat slitage