Stolar 10 st Castelli Italien
Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
STOLAR, 10 st, Giancarlo Piretti, Castelli, Italien, 1900-talets andra hälft, stomme i metall, fast stoppad sits och rygg, tygklädsel, stapelbara, märkta JSC Castelli Italy, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, repor, klädsel med fläckar
826674
2020-10-21