John Jon-And
2020-11-01
826617
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): kvinna vilandes i fåtölj, tuschteckning, signerad och daterad -16, bildstorlek ca 27 x 17 cm.
Något gulnad, ej examinerad ur ram.