Golvlampa mässing
2020-10-21
826402
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets försa hälft, mässing och ek, total höjd ca 140 cm
Textilklädd lampskärm medföljer, bruksslitage, repor och märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen