Golvlampa
2020-10-16
826263
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAGERHULTS BELYSNING, golvlampa, 1900-talets senare hälft, metall, justerbar, höjd ca 130 cm.
Smärre slitage