Klubbat för:
5 400 SEK
4 000 SEK
BOCKBORD, allmoge, 1800-tal, bemålad fur, höjd ca 74, 117x84 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Slitage, skador, kompletteringar
826244
2020-10-30