Ramar 2st 1800-tal
2020-10-15
826033
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RAMAR, 1 par, 1800-talets senare hälft, förgyllda, dekor med bl.a pärlstav, innermått 58x73, yttermått ca 97x82 cm
Mindre dekorskador