Jules Schyl
2020-10-22
825953
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JULES SCHYL (1893-1977): "Mallorca 1961", signerad Schyl, daterad 1961, olja på duk, ca 34,5x52 cm
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen