Klubbat för:
1 600 SEK
1 200 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, troligtvis Luxus, teak och opalinglas, höjd ca 24, diameter 35 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage
825896
2020-10-15