Vas Kina Kanton 1800-tal
2020-10-15
825873
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1800-tal, Kanton, balusterformad, med hänklar, höjd ca 43 cm
Nagg, lagning